Září 2017

Wishlist 2017

19. září 2017 v 12:42 | Barbora V. |  Ostatní
Krásný den milí čtenáři a čtenářky,
Září se pomalu, ale jistě chýlí ke konci. Teplota na teploměru rapidně klesá. Čehož jsem si stačila všimnout při mém brzkém vstávání do školy, kdy už má oblíbená bunda nestačí. Už i svojí první chřipku jsem stihla. Ať chceme či ne podzim se blíží rychlostí blesku a my budeme muset vyměnit základní kousky našeho šatníku. Z toho důvodu jsem se rozhodla sestavit takový malý wishlist s věcmi,které bych si chtěla v nejbližší době pořídit.

Recenze čas na boty

11. září 2017 v 16:37 | Barbora V. |  Recenze
Krásné odpoledne milí čtenáři,
Rok se s rokem sešel a já ač velmi nerada jsem se musela rozloučit s mými oblíbenými botami. Díky bohu jsem měla v tom jaké mají moje nové boty být celkem jasno. Však to všechny známe, jak dokáží být nákupy obtížné. Zvláště když se máme rozhodovat rychle. Dalším problém u mě bývá sehant správně padnoucí velikost bot, protože mám nejen nohu velikosti 35, ale také úzké chodidlo. Takže z tak poloviny bot mi noha prostě vypadává.
Je to asi rok, co jsem při brouzdání na hlavní stránce facebooku narazila na internetový obchod www.casnaboty.cz . Jejich nabídka mě opravdu zaujala a hned jsem si 2 nové páry objednala. A letos poté co už jsem oba páry úplně prošlapala jsem se rozhodla na tuto stránku vrátit. Právě o tento nákup se s Vámi podělím v následující recenzi.

Ze života 01 I Jak jsem hledala brigádu

7. září 2017 v 20:13 | Barbora V. |  Ze života
Milí čtenáři a čtenářky,
ráda bych vám představila jednu první z mých sérií článků a to sérii ZE ŽIVOTA, která jak už název napovídá bude o zážitcích z mého života. Ať už těch veselých či těch méně šťastných. Doufám tedy, že se vám můj první článek bude líbit.

Zdroj: weheartit.com


Nový začátek

3. září 2017 v 19:09 | Barbora V. |  Ostatní
Ahoj,
vítám Vás na mém novém blogu, který je snad můj miliontý pokus o comeback. Všechny minulé pokusy ztroskotaly na nedostatku času a hlavně také na tom, že jsem psaní brala jako povinnost a nutila se do něj. Všichni určitě víte jak je to s povinnostmi. Tento blog mi v hlavě leží už nějaký ten pátek, a proto jsem se nakonec rozhodla, že ho založím. Psaní a veškeré tvoření okolo blogu mi vážně chybí. Na závěr ještě připojím pár slov o mně.
Jmenuji se Barbora V. a pocházím z maličké vesnice. V září mi bude 21 let, studuji 2. ročník vyšší odborné školy na Kladně, kterou doufám zdárně dokončím. Momentálně mezi mé největší koníčky patří pečení dortů a dalších nejrůznějších sladkých dobrot. Časem bych si ráda udělala kurz. Mezi mé další koníčky patří fotografování všeho možného, malování, vaření, čtení...no je toho prostě spousta. Doufám, že zde na blogu časem spatříte některé výsledky mé práce.
Těšit se můžete na články s ukázkami outfitů po recepty, DIY, příběhy z mého života.
Děkuji, že jste si můj první článek přečetli a doufám, že se uvidíme u dalšího článku.